O nás

Cestovná kancelária podniká v oblasti predaja zájazdov a leteniek. CK je zameraná na poskytovanie komplexných služieb v oblasti cestovného ruchu pre strednú a vyššiu klientelu. Hlavné zameranie CK je najmä na predaj leteckých pobytových zájazdov a leteniek do stredoeurópskych a exotických destinácií.

 Našim klientom poskytujeme vysokú kvalitu, odbornosť a profesionalitu, ktoré sú každodennou samozrejmosťou, s cieľom uspokojiť čo najväčšie očakávania klientov. Najväčšiu váhu kladieme na profesionálne poradenstvo pri výbere dovolenky, ústretovosť pri rozhodovaní, starostlivosť a príjemnú atmosféru pri výbere dovolenky. Od našich klientov získavame spätné informácie, ktoré využívame pre skvalitnenie našich služieb.

Radi Vás privítame v našej CK a veľmi radi Vám pomôžeme s výberom Vašej dovolenky.

Ak chcete ušetriť na Vašej dovolenke a vedieť o najlepšej ponuke zájazdov cestovných kancelárií včas, tak si aktivujte zasielanie mailových ponúk - NEWSLETTER. Stačí zadať Všu e-mailovú adresu. Takto budete mať aktuálny prehľad o najnovších ponukách na celom Slovenskom trhu.

 

Ponúkame nasledovné služby:

  • zájazdy od viac ako 30 renomovaných poistených cestovných kancelárií - pre Vás to znamená úsporu času pri výbere Vašej dovolenky
  • cestovné poistenie silnej stabilnej poisťovne
  • lacné letenky do celeho sveta - všetky letecké spoločnosti na jednom mieste
  • najnižšie servisné poplatky
  • on-line vyhľadávač leteniek a zájazdov.

Predávané zájazdy renomovaných CK sú organizované v zmysle zákona o zájazdoch, podmienkach podnikania cestovných kancelárií a cestovných agentúr. Predávané zájazdy sú organizované v cenách za podmienok stanovených vo Všeobecných zmluvných podmienkach. K organizovaným zájazdom ponúkame komplexné cestovné poistenie za podmienok stanovených zmluvnou poisťovňou.