Lanterna, Chorvátsko, Istria, Poreč, 23.5.2018, Bez stravy
Lanterna
LM
Termín:
23.5.2018 – 24.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59110975
11 € od 10 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

50 mVzdialenosť od mora
  • WiFi
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmány LANTERNA typ A
Poloha
jedno z najznámejších stredísk sa nachádza na zalesnenom polostrove Lanterna, ktoré je známe vynikajúcou ochranou životného prostredia, cca 13 km severne od Poreča.
Vybavenie a služby
reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, Wi-Fi pripojenie na recepcii ZADARMO, trezor (za poplatok), market, cukrárne, zábavné centrum Zodiac s letnou terasou a diskotékou.
Ubytovanie
typ 1/A3 AP - veľkosť cca 37 m2 - jedna 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom, typ 1/A4 AP - veľkosť cca 44 m2 - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s 2 lôžkami (rozkladací gauč), typ 1/A6 AP - veľkosť cca 90 m2 - dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s rozkladacím gaučom, vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, balkón. Typ 1/A6 AP má dve kúpeľne a je poschodový. Apartmány typu A sú vybavené modernejším zariadením ako apartmány typu B.
Stravovanie
individuálne.
Pláž
prírodná kamenistá, okruhliaková, betónové pláty, cca 100-300 m, sprchy na pláži, ležadlá na pláži za poplatok. 
Šport a zábava
tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, ihrisko na loptové hry, animácie pre deti (Maro Club pre deti 4-12 rokov), vodné športy, požičovňa bicyklov.
Doplňujúce informácie
bonus pre klientov: uvítací zábavný večer, strážené parkovisko - ZADARMO. Typ 1/A6 AP - predaj na vyžiadanie. Pobyt so psom - platba na mieste, cca 10 EUR/deň (platí pre Lanternu typ A).
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO.
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z .z.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. NA VYŽIADANIE: detská postieľka (5 EUR / deň) - platba na mieste, pes (10 EUR / deň) - platba na mieste
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK