Briz, Bulharsko, Burgas, Kiten, 26.8.2018, Bez stravy
Briz
LM
Termín:
26.8.2018 – 2.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61084809
377 € od 249 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Briz
Kategória hotela: ***+
Popis
Od Burgasu je Kiten vzdialený 55 km. Letovisko má 2 veľké pláže. Pri severnej pláži je krásny záliv Atliman, známy svojími piesočnatými dunami. Dlhá piesočnatá južná pláž je miestom, kde si prídu na svoje mladí aj skôr narodení. Z južnej pláže je možno dovidieť do Lozenca a Careva. Na pláži nájdu širokú ponuku aj milovníci vodných športov a potápači. Príjemné večery môžete stráviť v niektorej z miestnych reštaurácií, cukrární a taverien.
Poloha
4-podlažný hotel sa nachádza v centre letoviska neďaleko autobusovej stanice. Vzdialenosť od pláže cca 200  m. V  blízkosti hotela je veľa obchodíkov a reštaurácií, kaviarní, taverien.
UBYTOVANIE:
Moderne a príjemne zariadené priestranné 2-posteľové izby s možnosťou 1 prístelky (klimatizácia za poplatok na mieste). Každa izba má kúpeľňu s WC, chladničku, rýchlovarnú kanvicu, TV/SAT a balkón. Wi-Fi zdarma.
PLÁŽ:
Letovisko ponúka 2 široké, dlhé piesočnaté pláže – južnú a  severnú s pozvoľným vstupom do mora. Vstup z pláže do mora je vhodný pre deti aj pre neplavcov. Na severnú pláž - krásny záliv ATLIMAN je cca 200 m. Južná pláž je od hotela vzdialená cca 400 m. Južná pláž   v   Kitene je ideálnym miestom pre milovníkov potápania. Slnečníky a ležadlá na pláži sú za poplatok. Ponuka vodných športov na pláži zahŕňa požičovňu vodných bicyklov, skútrov, windsurfing, banán...
STRAVOVANIE:
Raňajky – švédske stoly za príplatok. Možnosť zakúpenia kvalitných a lacných večerí v hoteli Briz (na mieste). Stravovanie je možné aj v  okolitých reštauráciách, kaviarňach a  nespočetnom množstve stánkov v blízkosti pláže.
DOPRAVA:
Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.
NÁŠ NÁZOR:
Hotel je vhodný pre všetkých klientov, hlavne pre mladých, ktorí vyhľadávajú pestrý spoločenský život. V centre letoviska Kiten je široký výber kaviarní, barov a diskoték.
Oficiálna kategória ***
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK