Apartmány Bonaca, Chorvátsko, Južná Dalmácia, Klek, 2.6.2018, Bez stravy
Apartmány Bonaca
FM
Termín:
2.6.2018 – 6.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59117933
39 € od 33 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Poloha
apartmánové stredisko v Kleku uprostred stredomorskej vegetácie, v krásnom okruhliakovom zálive, južne od Gradacu.
Vybavenie a služby
reštaurácia, plážová reštaurácia, letná terasa s grilom a výčapom (možnosť vlastného grilovania - ZADARMO), zmenáreň, trezor, internet na recepcii.
Ubytovanie
klimatizované apartmány, typ 1/4 AP - dve 2lôžkové spálne a mini kuchyňa, apartmán sa nachádza na prízemí. Typ 1/2+2+1 AP - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby vhodným aj pre dospelých s možnosťou prístelky, vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, balkón alebo terasa. Po predchádzajúcej dohode možnosť zaistenia ubytovania v apartmáne typu 1/2+2+1 vo vile Bonaca, v ktorej sa nachádzajú 2 apartmány na prízemí a dva na poschodí. Vo všetkých apartmánoch možnosť pripojenia Wi-Fi ZADARMO.
Stravovanie
individuálne, na recepcii možnosť dokúpiť raňajky, obedy alebo večere (raňajky formou bufetu, obedy a večere výber zo 4 menu).
Pláž
okruhliaková, cca 200-250 m.
Šport a zábava
betónové tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, ihrisko na loptové hry ZADARMO, detské ihrisko pri letnej terase, vodné športy podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
parkovanie v bezprostrednej blízkosti apartmánov - 3 EUR/den - platba na mieste. Nárok na ubytovanie vzniká po 16 hod. Delegát CKVT na Klek nedochádza, k dispozícii je na telefóne. Pobyt so psom - platba na mieste, cca 5 EUR/deň. 
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke ZADARMO. Osoba nad 12 rokov v termíne do 30.6. - 59 EUR/os./týždeň.
Cena zahŕňa
ubytovanie bez stravy na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: pobyt so psom - cca 5 EUR/deň - platí sa na mieste., Nástup na pobyt do 16.6. a od 8.9. možný každý deň, 16.6. - 8.9. v sobotu.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK