Apartmány Bonaca, Chorvátsko, Južná Dalmácia, Klek, 22.9.2018, Bez stravy
Apartmány Bonaca
Termín:
22.9.2018 – 26.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59117886
od 34 € Konečná cena

Poloha
apartmánové stredisko v Kleku uprostred stredomorskej vegetácie, v krásnom okruhliakovom zálive, južne od Gradacu.
Vybavenie a služby
reštaurácia, plážová reštaurácia, letná terasa s grilom a výčapom (možnosť vlastného grilovania - ZADARMO), zmenáreň, trezor, internet na recepcii.
Ubytovanie
klimatizované apartmány, typ 1/4 AP - dve 2lôžkové spálne a mini kuchyňa, apartmán sa nachádza na prízemí. Typ 1/2+2+1 AP - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby vhodným aj pre dospelých s možnosťou prístelky, vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, balkón alebo terasa. Po predchádzajúcej dohode možnosť zaistenia ubytovania v apartmáne typu 1/2+2+1 vo vile Bonaca, v ktorej sa nachádzajú 2 apartmány na prízemí a dva na poschodí. Vo všetkých apartmánoch možnosť pripojenia Wi-Fi ZADARMO.
Stravovanie
individuálne, na recepcii možnosť dokúpiť raňajky, obedy alebo večere (raňajky formou bufetu, obedy a večere výber zo 4 menu).
Pláž
okruhliaková, cca 200-250 m.
Šport a zábava
betónové tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, ihrisko na loptové hry ZADARMO, detské ihrisko pri letnej terase, vodné športy podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
parkovanie v bezprostrednej blízkosti apartmánov - 3 EUR/den - platba na mieste. Nárok na ubytovanie vzniká po 16 hod. Delegát CKVT na Klek nedochádza, k dispozícii je na telefóne. Pobyt so psom - platba na mieste, cca 5 EUR/deň. 
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke ZADARMO. Osoba nad 12 rokov v termíne do 30.6. - 59 EUR/os./týždeň.
Cena zahŕňa
ubytovanie bez stravy na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: pobyt so psom - cca 5 EUR/deň - platí sa na mieste., Nástup na pobyt do 16.6. a od 8.9. možný každý deň, 16.6. - 8.9. v sobotu.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK