Víkend v historickej Budapešti s návštevou Tropicária, Maďarsko, 26.5.2018, Raňajky

Víkend v historickej Budapešti s návštevou Tropicária starstarstar

Víkend v historickej Budapešti s návštevou Tropicária
Termín:
26.5.2018 – 27.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni
Doprava:autobus (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:63313210
od 73 € Konečná cena

Popis
Navštívte pompéznu Budapešť, vychutnajte si preslávené a chutné kulinárske maďarské špeciality, túlajte sa historickým centrom mesta a navštívte najväčšie morské akvárium v strednej Európe.
Stravovanie
raňajky
Doprava
autobusová
Program
1. den
odchod v ranných hodinách zo Slovenska. Po príchode do Budapešti si prehliadnete najvýznamnejšie historické skvosty tejto nádhernej maďarskej metropoly: Baziliku sv. Štefana, Operu, Parlament, Námestie hrdinov, Vorosmarty tér. Individuálne voľno, návšteva reštaurácií, barov, kaviarní,...Možnosť nákupov. Vo večerných hodinách odchod na hotel, kde sa ubytujete. Nocľah.

2. den
po raňajkách návšteva najväčšieho morského akvária v strednej Európe - Tropicárium, kde uvidíte pestrofarebný morský svet, žralokov, raje a zažijete aj atmosféru dažďového pralesa.
Kto nebude mať záujem o návštevu Tropicária, tak si príde na svoje v obchodnom centre Campona, kde sa Tropicárium nachádza. V poobedných hodinách prebádate s naším sprievodcom zaujímavé historické pamiatky mesta ako Hradný vrch s Kráľovským palácom, Kostol sv. Mateja, Rybársku baštu... Individuálne voľno. Na záver dňa si vychutnáte úžasný výhľad z Citadeli na Budapešť. V podvečerných hodinách odchod z Budapešti.

Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zahŕňa
• autobusovú dopravu
• služby overeného sprievodcu
• 1 x hotelové ubytovanie
• 1 x raňajky
• prehliadku Budapešti
• poistenie insolventnosti CK
Cena nezahŕňa
• príplatok za jednolôžkovú izbu 25 € /osoba/noc
• obojsmerná miestenka 5 € /osoba ( môžete si prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...).
• nástupné miesta a príplatky :
Bratislava 0 €
Trnava 5 € (garantovaný zvoz)
Sereď 5 € (garantovaný zvoz)
Nitra 5 € (garantovaný zvoz)
Všetky nástupné miesta budú realizované.
• komplexné cestovné poistenie UNION - 2 € / deň
• poplatok za dvoj-sedadlo 40 € ( v prípade, že chcete sedieť na dvoj-sedadle sám/sama )
• vstupné do Tropicária ( je možné platiť len v maďarských forintoch )
dospelá osoba - 2100 HUF
deti od 4 – 18 rokov 1600 HUF /dieťa
deti do 4 rokov – bezplatný vstup
Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK