Tropicarium - poznávací zájazd, Maďarsko, Budapešť, 31.5.2018, Bez stravy

Tropicarium - poznávací zájazd

Tropicarium - poznávací zájazd
Termín:
31.5.2018 – 31.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59049145
od 23,50 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Budapešť a Tropicarium
Program zájazdu
Trasa A: Námestovo - Trstená - D. Kubín - Martin-T. Teplice - Zvolen - Kremnica- Šahy a späť- príplatok 5€/os.

TROPICÁRIUM
najväčšie stredoeurópske morské akvárium a historické mesto na Dunaji - BUDAPEŠŤ.

Program jednodňového výletu:

Odchod o 05,00 hod. z  miesta nástupu v Martine, cesta nonstop s bezpečnostnou prestávkou - príchod do BUDAPEŠTI okolo 09,00 hod. Prehliadka historického Nám.Hrdinov-Bazilika sv.Śtefana-Parlament-nábrežie Dunaja-rybárska Bašta-panoráma mesta-kostol sv.Mateja cca 4 hod.
Popoludní po 14,30 hod. návšteva Tropikária a Oceánia - v jednom z najväčších obchodných a zábavných centier Budapešti. Tu je situovaný podmorský svet plný žralokov, rôznorodých rýb, koralov, obohatený exponátmi hadov, plazov, dažďový prales s aligátormi, opice, leguány... Hlavnou atrakciou Tropicária je 1,6 miliónov litrové žraločie akvárium s 11m dlhým tunelom. Steny akvária sú zhotovené zo špeciálneho 16 cm hrubého nerozbitného panoramatického skla, ktoré bolo dovezené z Japonska. Návštevníci si takto môžu bez obáv pozrieť 6 kusov takmer 2 metrových žralokov.
Je tu množstvo reštaurácií, kde si deti môžu nakúpit jesť aj darčeky.
Podvečer návrat na Slovensko. Odchod z BUD o cca 17.00 späť po trase - príchod vo večerných hodinách.
Cena zahŕňa
dopravu klimatizovaným autobusom podľa zvolenej trasy do Budapešte a Tropicaria a späť, poistenie proti insolventnosti CK, slovenský sprievodca.
Cena nezahŕňa
fakultatívne výlety a služby
orientačný vstup Tropicárium: 2100 HUF/ cca7€ dosp. skup. a 1600 HUF / 5,5€ skup.dieťa,dôch.
príplatok za nástupné miesto - Dolný Kubín, Námestovo: 5€/os.

Nepovinné príplatky: Cestovné poistenie individuálne alebo za príplatok 2€/osoba UNION.
Individuálny vstup do múzeí a galérií
Poznámka
Kalkulované pre 45 platiacich.

Upozornenie: program sa môže meniť v závislosti od objednaných vstupov. Presný program pri presnom termíne, pri záväznej objednávke.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK