Titris, Slovensko, Vysoké Tatry, 17.4.2018, Polpenzia
Titris
Termín:
17.4.2018 – 19.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:58550036
od 76 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: SOREA Titris
Úvod

Kongres a Relax hotel SOREA TITRIS je situovaný v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice. Nachádza sa v blízkosti Botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody a Múzea TATRANSKÉHO NÁRODNÉHO PARKU. Hotel je ocenený certifikátom Zariadenie priateľské k deťom a rodinám v rámci projektu „VSTÚPTE S DIEŤAŤOM“.

Poloha

V blízkosti hotela Sorea Titris sú upravené bežecké trate. Záchytné parkoviská pri vlekoch sú zdarma. Vleky a zjazdovky sú vzdialené cca 1,5 km.

Vybavenie

HOTEL

Hostia môžu v hoteli Sorea Titris zdarma využívať parkovisko pred hotelom, úschovňu športových potrieb. Wi-Fi v celom hoteli zdarma. Pre deti je pripravený detský kútik.

 

REŠTAURÁCIE

Hotelová reštaurácia ponúka pestrý výber jedál medzinárodnej a regionálnej kuchyne a nápoje v Aperitív bare. K dispozícii sú aj detské stoličky.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

V zime sú lyžiarom v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica k dispozícii vleky a zjazdovky ako Čučoriedky, Štart, Buková hora, Grand Slnečná, Javorová cesta, sedačková lanovka do Lomnického sedla a kabínková lanovka na Skalnaté Pleso, ako aj služby lyžiarskych škôl, skiservisov a požičovní športových potrieb, vzdialené od hotela asi 1 200 m.

 

WELLNESS & SPA

Aqua Relax centrum ponúka dva bazény – jeden plavecký, druhý s rôznymi atrakciami (vodný hríb, masážne trysky, chrliče, perličkový kúpeľ, tobogan, zrýchľovací kanál). V saunovej časti sa nachádzajú tri sauny – parná, bylinková a suchá, a ochladzovací bazén. K dispozícii sú tiež masáže za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Svoju zimnú dovolenku vo Vysokých Tatrách si môžete spestriť výletmi a ďalšími aktivitami:

Jaskyne – na území Tatier sa nachádza 5 sprístupnených jaskýň.

Turistika – aj počas zimy môžete podniknúť prechádzky po okolí.

Hrebienok – v zime môžete na Hrebienku vyskúšať dennú aj nočnú sánkovačku.

Lanovka – premáva na Lomnický štít aj v zimných mesiacoch.

Hurricane Factory – vyskúšajte si „lietanie“ na simulátore voľného pádu.

Vybavenie izieb

Izby v hoteli Sorea Titris sú vybavené sprchou, WC, SAT TV, rádiom, telefónom, Wi-Fi zdarma.

 

TYPY IZIEB

Jednolôžkové izby.Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky.Apartmány.Rodinné izby majú 2 dvojlôžkové prepojené izby s vlastným sociálnym zariadením.
Doprava

Hotel Sorea Titris je dostupný individuálnou dopravou.

Stravovanie

Hotel poskytuje raňajky a večere formou bufetových stolov a obedy ako výber z menu.

Služby v cene

V cene je ubytovanie s polpenziou, 1-krát za pobyt vstup do „Mix zóny“ v Aqua Relax centre na dve hodiny. Dieťa do 12 rokov má ubytovanie na prístelke a polpenziu zdarma pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Cena nezahŕňa

POVINNÉ DOPLATKY

Na mieste sa platí miestny poplatok.

Upozornenie

V termíne od 3.4.2018 až do odvolania (predbežne do 1.7.2018) bude v hoteli prebiehať plánovaná rekonštrukcia Aqua Relax Centra (oprava strechy). V predaji budú pobyty s jedným 2 hod. vstupom do Aqua Relax centra a v prípade rekonštrukcie bude klientom ponúknutý náhradný vstup do Wellness Urania v hoteli Urán v Tatranskej Lomnici.

Ubytovanie

Základný pobyt - ubytovanie s polpenziou, 1-krát za pobyt vstup do „Mix zóny“ v Aqua Relax centre na dve hodiny. Dieťa do 12 rokov má ubytovanie na prístelke a polpenziu zdarma pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Ochutnávka wellness

Wellness bez hraníc - pobyt na 4 noci zahŕňa ubytovanie s polpenziou, 4x 2 hod. vstup do AQUA Relax centra (MIX zóna), 1x nápoj k večeri, pre dospelé osoby 1x relaxačný wellness zábal 20 min. (bylinný, medový alebo rašelinový) a 1x relaxačná wellness masáž 20 min.

Wellness na horách

Wellness balík MINI - pobyt na 3 noci zahŕňa 3x ubytovanie s polpenziou, 3x 2 hod. vstup do AQUA Relax centra (MIX zóna), 1x nápoj k večeri.

 

Wellness balík MAXI - pobyt na 6 nocí 2x Wellness balík MINI.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK