Štúrovo - Ostrihom, Maďarsko, 9.6.2018, Bez stravy
Štúrovo - Ostrihom
Termín:
Načítavam ... 9.6.2018 – 9.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59954806
od 46 € Konečná cena

Popis

Poďte s nami na príjemný výlet do slovensko-maďarskej pohraničnej oblasti. Čaká nás krásne mesto Ostrihom s najväčšou bazilikou v Maďarsku a rôznymi múzeami, ktoré môžeme navštíviť.

Úvod

1-dňová plavba

Doprava

Lodná

Cena zahŕňa

Plavbu loďou, sprievodcu CK

Cena nezahŕňa

Vstupy, cestovné poistenie

1. deň

Výlet loďou začneme v Bratislave o 7:00, kedy sa nalodíme na rýchloloď do Štúrova. Pristaneme na pontóne v Štúrove a peši sa prejdeme po moste Márie Valérie, ktorý je symbolom slovensko-maďarskej spolupráce. Presunieme sa až k ostrihomskej bazilike, ktorá je najväčšou cirkevnou stavbou v Maďarsku. V okolí sa nachádza množstvo múzeí, napr.  Kresťanské múzeum, múzeum Bálinta Balassu, hradné múzeum, múzeum Mindszenty - možnosť individuálnej návštevy. Poobede absolvujeme trasu po moste aj v opačnom smere a nalodíme sa. Príchod do Bratislavy o 19:45 hod.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK