Sorea Ľubovňa, Slovensko, Spišská Magura, 23.4.2018, Polpenzia
Sorea Ľubovňa
Termín:
23.4.2018 – 25.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:58548156
81 € od 64 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Poloha
Hotel Ľubovňa leží v malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov, len 7 km od mesta Stará Ľubovňa. Región sa preslávil vďaka výskytu množstva minerálnych prameňov a patrí ku klimaticky najčistejším oblastiam strednej Európy.
V zimnej sezóne je lyžiarom k dispozícii 6 lyžiarskych vlekov priamo pri hoteli s celkovou dĺžkou zjazdových tratí 4600 m rôznej náročnosti. Časť svahu je umelo zasnežovaná a osvetlená pre večerné lyžovanie. V stredisku poskytuje služby lyžiarska škola, lyžiarska škôlka, požičovňa športových potrieb, ski servis a škola snowboardingu.
ŽS Stará Ľubovňa 7 km, AZ Novoľubovnianske kúpele 2,5 km.
Vybavenie

Reštaurácie, kaviareň, denný a nočný bar, spoločenské a klubové miestnosti, kongresová sála, biliard, krytý bazén (18 x 8 m), fitnes centrum, masáže, hydromasáž, rašelinové zábaly, sauna, telocvičňa, stolný tenis, ruské kolky, tenisový a volejbalový kurt, požičovňa športovej výstroje, detský kútik, ihrisko s preliezkami, Wi-Fi v spoločenských priestoroch zdarma. Parkovanie pred hotelom na nestráženom parkovisku bez poplatku.

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby economy alebo standard (za doplatok) s možnosťou prístelky, sprcha, WC, rádio, TV. Rodinnú izbu 2/2 tvoria dve prepojené izby, každá s možnosťou prístelky. Apartmány za doplatok tvorí 1/2 spálňa, 2 prístelky v obývacej izbe. Možnosť priviesť zviera za poplatok 7 €/ noc.

Stravovanie
Raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere výber z menu.
Cena zahŕňa

Ubytovanie s polpenziou, vianočnú a silvestrovskú večeru, vstup do bazéna, fitnes, stolný tenis, elektronické šípky, bezplatné Wi-Fi pripojenie v spoločenských priestoroch. Dieťa do 12 rokov na prístelke pri 2 dospelých osobách aj s polpenziou zdarma. Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Pobyt Veľkonočná šibačka zahŕňa: 4x ubytovanie s polpenziou, uvítací nápoj, prekvapenie, voľný vstup do bazéna a fitnes, 1x 3 hod. vstup do wellness (relaxačná perlička, morský kúpeľ, fínska sauna), 1x zábalová terapia, bohatý kultúrny program. Až 2 deti do 15 rokov pri 2 dospelých osobách zdarma.

Povinné doplatky

Miestny poplatok (platí sa na mieste). Doplatok za rodinnú izbu.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK