Pino Mar/Familia, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, S'Illot, 7.10.2017, Raňajky
Pino Mar/Familia
LM
Termín:
7.10.2017 – 10.10.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58418693
247 € Konečná cena

Poloha

V centre strediska S'lllot. Obchodné zóna s obchodmi, reštauráciami a barmi cca 150 m. Pobrežná promenáda vedúcej do letoviska Sa Coma cca 200 m.

Vybavenie

62 izieb, 2 budovy - Pino Mar a Familia (v pokojnej priľahlej uličke, bez výťahu). V budove Pino Mar vstupná hala, malá recepcia, výťah, reštaurácia a bar. Vonku terasa s výhľadom na more. Hostia môžu využívať bazény hotelov Playa Mar (cca 700 m) a Playa Blanca (cca 900 m).

Ubytovanie
DR / DRP / TR: sprcha / WC, ventilátor za poplatok, trezor za poplatok, balkón. SR: pozri DR, bez balkóna.
Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu. Večera v hoteli Playa Mar.

Pláž

Pláž S'lllot s pozvoľným vstupom do mora cca 200 m, lehátka a slnečníky za poplatok.

Deti

Detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

Internet
Zadarmo: WiFi v lobby (obmedzený časový limit). Za poplatok: WiFi na izbách.
Poznámka

Oficiálne trieda: *

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP): 2 dospelí / 1 dospelý + 1 dieťa Triple izba (TR): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa Jednoposteľová izba (SR): 1 dospelý Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 7. 10. 19:10
Návrat: 10. 10. 23:50
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK