Mobile home Miran, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Pirovac, 28.4.2018, Bez stravy
Mobile home Miran
FM
Termín:
28.4.2018 – 1.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59078547
60 € 42 € Konečná cena

Poloha
nachádza sa cca 1 km od centra mestečka Pirovac.
Vybavenie
reštaurácia, aperitív bar, parkovisko, tanečná terasa, Wi-Fi ZADARMO.
Ubytovanie
veľkosť cca 24 m2 - klimatizované dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s rozkladacím gaučom, vybavená kuchyn. kútom, so sprchou a WC, terasou so záhradným nábytkom.
Stravovanie
individuálne,  s možnosťou dokúpenia raňajok, obedov, večerí formou bufetu v hoteli Miran.
Pláž
prírodná, okruhliakovo-kamenistá, cca 30 m.
Šport
vonkajší bazén s morskou vodou pri hoteli Miran, športové ihrisko, detské ihrisko, tenisové kurty, možnosť zapožičania bicyklov, vodné športy.
Doplňujúce informácie
záverečné upratovanie, posteľná bielizeň a uteráky sa platia na recepcii - 35 EUR/domček. Jedno parkovacie miesto/domček ZADARMO. Povinná vratná kaucia 150 EUR/domček - slúži na prípadnú úhradu poškodeného vybavenia - platí sa na mieste.
Zľavy
dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Osoba od 12 rokov na prístelke - ZADARMO.
Cena zahŕňa
ubytovanie na vyberaný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort vrátane poistenia storna zájazdu: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, Možnosť dokúpenia raňajok/polpenzie/plnej penzie/ALL INCLUSIVE Light - deti do 12 rokov ZADARMO, osoby od 12 rokov - na ceny sa informujte v CK., záverečné upratovanie sa platí na recepcii - 35 EUR/domček. Povinná vratná kaucia 150 EUR/domček - slúži na prípadnú úhradu poškodeného vybavenia, platí sa na mieste. Prístelka je vhodná pre dieti do 12 rokov.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK