Maestral, Chorvátsko, Istria, Novigrad, 31.1.2018, Raňajky
Maestral
FM
Termín:
31.1.2018 – 7.2.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59272694
299 € 269 € Konečná cena
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu:: Hotel AMINESS MAESTRAL
Poloha
moderný hotel, cca 800 m od centra Novigradu.
Vybavenie
reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, trezor, TV miestnosť, výťah, konferenčná sála, kozmetika, kaderníctvo, predajňa suvenírov, terasa, parkovisko ZADARMO, Wi-Fi ZADARMO.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby so sprchou alebo vaňou a WC, LCD SAT TV, telefónom, fénom, trezorom, Wi-Fi ZADARMO, minibarom, s možnosťou prístelky. Izby 1/2+2 SUITE -klimatizovaná 2lôžková spálňa (oddelené postele) a denná miestnosť s možnosťou prísteliek (rozkladací gauč), sprcha alebo vaňa a WC, LCD SAT TV, telefón, fén, trezor, Wi-Fi ZADARMO, minibar. Izby 1/4 SWCBM FAMILY - dve 2lôžkové izby prepojené dverami, vždy so sprchou a WC, LCD SAT TV, telefónom, fénom, trezorom, Wi-Fi ZADARMO, minibarom, 2 balkónmi. Označenie BEST PRICE - izba za zvýhodnenú cenu.
Stravovanie
raňajky formou bufetu, polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. K večeri do 30.5. a od 15.9. sú ZADARMO miestne nápoje: víno, pivo, čapované nealkoholické nápoje.
Pláž
prírodná okruhliaková a kamenistá, cca 100 m, vhodná pre deti.
Šport
vnútorný bazén s morskou vodou, vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, fitness, aerobic, animácie, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, ihrisko na loptové hry, plážový volejbal, možnosť zapožičania bicyklov. Wellness centrum (2500 m2) - za poplatok masáže, fínska sauna, parný kúpeľ, bio sauna, ľadová jaskyňa, whirlpool, relax zóna, beauty zóna.
Doplňujúce informácie
ležadlá a slnečníky pri bazéne v obmedzenom množstve ZADARMO.
Zľavy
ZĽAVY PRE IZBU 1/2+1 a 1/2+2: dieťa do 7 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa do 7 rokov s 1 dospelým - zľava 50 %. Dieťa od 7 do 14 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 7 do 14 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Osoba od 14 rokov na prístelke - zľava 20 %. ZĽAVY PRE IZBU 1/4 FAMILY: dieťa do 14 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %.
Zvláštne zľavy
v termínoch pobytov 2.4.-26.4., 3.6.-23.6. a 29.9.-11.11. vám poskytneme mimoriadnu zľavu 10 %. V termínoch pobytov 2.5.-9.5. a 13.5.-18.5. Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 15 %. Zvláštne zľavy nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup. V termínoch pobytov s platnosťou zvláštnych zliav sú deti do 14 rokov na prístelke - ZADARMO. Osobám starším ako 65 rokov poskytneme v termínoch pobytov do 23.6. od 8.9. zľavu 10 % - nie je možné sčítať so zľavou za skorý nákup ani s mimoriadnou zľavou.
Cena zahŕňa
ubytovanie, raňajky/polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, na vyžiadanie detská postieľka - ZADARMO.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK