Lanterna, Chorvátsko, Istria, Poreč, 19.5.2018, Bez stravy
Lanterna
Termín:
19.5.2018 – 20.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59110971
11 € Konečná cena
  • WiFi
  • Športové aktivity

Názov zájazdu:: Apartmány LANTERNA typ A
Poloha
jedno z najznámejších stredísk sa nachádza na zalesnenom polostrove Lanterna, ktoré je známe vynikajúcou ochranou životného prostredia, cca 13 km severne od Poreča.
Vybavenie
reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, Wi-Fi pripojenie na recepcii ZADARMO, trezor (za poplatok), market, cukrárne, zábavné centrum Zodiac s letnou terasou a diskotékou.
Ubytovanie
typ 1/A3 AP - veľkosť cca 37 m2 - jedna 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom, typ 1/A4 AP - veľkosť cca 44 m2 - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s 2 lôžkami (rozkladací gauč), typ 1/A6 AP - veľkosť cca 90 m2 - dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s rozkladacím gaučom, vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, balkón. Typ 1/A6 AP má dve kúpeľne a je poschodový. Apartmány typu A sú vybavené modernejším zariadením ako apartmány typu B.
Stravovanie
individuálne.
Pláž
prírodná kamenistá, okruhliaková, betónové pláty, cca 100-300 m, sprchy na pláži, ležadlá na pláži za poplatok. 
Šport
tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, ihrisko na loptové hry, animácie pre deti (Maro Club pre deti 4-12 rokov), vodné športy, požičovňa bicyklov.
Doplňujúce informácie
bonus pre klientov: uvítací zábavný večer, strážené parkovisko - ZADARMO. Typ 1/A6 AP - predaj na vyžiadanie. Pobyt so psom - platba na mieste, cca 10 EUR/deň (platí pre Lanternu typ A).
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO.
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z .z.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. NA VYŽIADANIE: detská postieľka (5 EUR / deň) - platba na mieste, pes (10 EUR / deň) - platba na mieste

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK