Laguna, Chorvátsko, Istria, Novigrad, 24.9.2018, Raňajky
Laguna
Termín:
24.9.2018 – 1.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:60365316
186 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu:: Aminess Laguna Hotel
Poloha

Tento rodinný hotel je situovaný uprostred borovicového lesa. Nachádza sa len 100 m od mora a hotelovej pláže. V susedstve Aminess Laguna Hotel sa rozprestiera mesto Novigrad, ktoré je vzdialené približne 10 minút chôdze.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (výhľad na more alebo na okolie).

Vybavenie izieb zahŕňa: klimatizáciu, telefón, satelitnú TV, kúpeľňu so sprchou, sušič vlasov a hotelovú službu.

Služby hotela

Recepcia, aerobik, plážový volejbal, detské ihrisko, hádzaná, reštaurácia, detský bazén, tenisové kurty, aquapark (za príplatok), požičanie bicyklov, vodný skúter (za príplatok), mini golf, vonkajší bazén, volejbal, bar, zábavný program pre deti, kajak (za príplatok), parkovanie, úschova bicyklov, stolný tenis, windsurfing.

Stravovanie

Možnosti stravovania: raňajky, polpenzia.

Doprava

Individuálna doprava.

Cena zahŕňa

ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, miestna taxa približne 1 € /osoba/noc, osoba od 12 – 18 rokov 0,50 €/noc, deti do 12 rokov zadarmo

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK