Kúpeľná Budapešť, Maďarsko, 16.6.2018, Bez stravy
Kúpeľná Budapešť
Termín:
Načítavam ... 16.6.2018 – 16.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59954808
od 64 € Konečná cena

Popis

Jeden celý deň v znamení vody - plavba do Budapešti a návšteva nádherných secesných kúpeľov.

Úvod

1-dňový zájazd

Doprava

Loďou

Cena zahŕňa

Plavbu loďou, sprievodcu CK

Cena nezahŕňa

Vstupy, cestovné poistenie

1. deň

Výlet loďou začneme v Bratislave o 6:00, kedy sa nalodíme na rýchloloď do Budapešti. Po príchode do metropoly Maďarska o cca 10:30 hod sa presunieme do Városligetu, mestského parku s rozlohou 1 km2. Málokto vie, že Budapešť je najväčším kúpeľným mestom na svete, o čo sa zaslúžila aj turecká nadvláda. My navštívime jeden z najznámejších a určite najkrajších kúpeľov, Széchenyiho kúpele. Nadchne nás secesná budova a termálna voda, ktorá vyviera z hĺbky 1256 m, bude pôsobiť blahodarne na naše telo. Ako miestnu dopravu využijeme linku metra, ktorá je najstaršou na európskom kontinente a pochádza z roku 1896, kedy sa v Budapešti konala svetová výstava. Na tejto istej linke sa prevážal aj cisár František Jožef. V poobedňajších hodinách sa presunieme späť do prístavu, nalodíme sa a preplavíme do Bratislavy. Návrat do Bratislavy o 20:00 h.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK