Gino Paradise Bešeňová, Slovensko, 22.4.2018, Raňajky

Gino Paradise Bešeňová starstarstar

Gino Paradise Bešeňová
Termín:
22.4.2018 – 24.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58551393
od 68 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Bešeňová
Kategória hotela: ***+
Úvod

Vodný park Bešeňová je vybudovaný na báze horúcich prameňov geotermálnej vody, ktorá vyviera z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5 °C. Hnedá voda pôsobí blahodarne na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, má priaznivé kozmetické účinky. Minerálna voda obsahuje vápnik, horčík, sodík, draslík, železo, mangán, draslík, mimoriadne množstvo síranov, bikarbonáty, voľný kysličník uhličitý a ďalšie minerály ako aj lítium, ktoré priaznivo pôsobí na psychiku.

Poloha

Areál leží v regióne Liptova v kúpeľnej dedinke Bešeňová, 12 km od Ružomberka, v prekrásnom prostredí Chočských vrchov a Malej Fatry. Je ľahko dostupný zo všetkých hlavných dopravných ťahov. V zimnej sezóne bezplatný Ski & Aqua bus do Jasnej!

Vybavenie

Vodný park s vyžitím pre celú rodinu - bazény, reštaurácie, bary, tobogany, wellness a saunový svet a ešte oveľa viac.

BAZÉNY S GEOTERMÁLNOU VODOU:

aquabar COSMOPOLITAN s ponukou nápojov, možnosťou posedenia priamo v bazéne alebo v okolí termálnych bazénov

relaxačný bazén s podvodnými atrakciami - vzduchové ležadlá, vzduchové vyvieračky a relaxačné plochy

rekreačný bazén s plaveckými dráhami (19 m)

KRYTÝ KOMPLEX ÁTRIUM:

veľkorysé presvetlené priestranstvo o rozlohe 1000 m2, prepojenie oddychovej a bazénovej časti do priestranného a bezbariérového celku

oáza pokoja a oddychu s množstvom živej zelene a architektúrou pripomínajúcou región Liptov

desiatky pohodlných ležadiel, samoobslužný celoročný bar s kapacitou 60 miest na sedenie

REŠTAURÁCIA BISTRO:

vynovená prevádzka pôvodnej reštaurácie so zvýšenou kapacitou - až 200 miest na sedenie

vonkajšia terasa s výhľadom na areál a okolité hory a chill-out relaxačnou zónou

WELLNESS & SPA:

Veľká novinka zimy!

Harmónia - jeden z najväčších wellness & spa centier na Slovensku. Exkluzívny saunový svet v Bešeňove je to pravé miesto na oddych a relax.

Relax centrum s ponukou thajských aj klasických masáží

Vybavenie izieb

Hotelové ubytovanie všetkých typov:

2-lôžkové izby kategórie Standard, niektoré s možnosťou 1-2 prísteliek vhodných pre dieťa do 12 rokov.

Suita – dvojizbový apartmán s oddelenou spálňou (manželské lôžko) a obývacou miestnosťou s možnosťou prístelky vhodnej pre deti do 12 rokov. Suit je vybavený kúpeľnou so sprchovacím kútom, a niektoré sú s balkónom alebo terasou.

Štúdio – jednoizbové štúdio s 2 pevnými lôžkami a niektoré s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Štúdio je vybavené kuchynským kútom (čajová sada, dvojplatnička, kuchynský riad a sada hrncov, chladnička), kúpeľňou so sprchovacím kútom, niektoré štúdiá sú s balkónom alebo terasou a niektoré štúdiá sú podkrovné so strešným oknom

Apartmán – dvojizbový apartmán so samostatnou spálňou (2 pevné lôžka) a obývacou miestnosťou (možnosť dvoch až štyroch prísteliek). Apartmán je vybavený kuchynským kútom (čajová sada, dvojplatnička, kuchynský riad a sada hrncov, chladnička), kúpeľňou so sprchovacím kútom a balkónom.

Vybavenie: interaktívna LCD TV s Pay TV systémom, trezor, telefón, pripojenie na internet, sprcha a WC, sušič na vlasy, 2x župan, väčšina balkón. Štúdiá a niektoré apartmány plne vybavený kuchynský kút 

Stravovanie

Raňajky formou bufetu, obedy a večere výber z menu.

Cena zahŕňa

Ubytovanie, raňajky, parkovanie. Zapožičanie županov pre osoby ubytované na pevnom lôžku. Dieťa do 6 r. v sprievode 2 dospelých osôb bez nároku na lôžku alebo prístelku stravovanie v rozsahu rodičov zdarma. Pobyty už od 1 noci.

Pre ubytovaných v hoteloch Bešeňová vstup do exkluzívneho wellness komplexu Harmónia - Wellness & Spa na 3 hodiny denne grátis!

Možnosť zakúpiť si vstupy do aquparku za zvýhodnenú cenu!

Cena nezahŕňa

Povinný doplatok: Miestny poplatok (platba na mieste).

Poznámka

 

 

Ubytovanie

Základný balík - ubytovanie, raňajky, parkovanie. Zapožičanie županov pre osoby ubytované na pevnom lôžku. Dieťa do 6 r. v sprievode 2 dospelých osôb bez nároku na lôžku alebo prístelku stravovanie v rozsahu rodičov zdarma. Pobyty už od 1 noci.

4=3

V termínoch 01.11.-23.12.2017 a 11.03.-29.03.2018 a 04.04.-30.04.2018 zaplatíte len za 3 noci, ale zostať môžete až 4 noci s raňajkami!

7=6

V termínoch 01.11.-29.12.2017 a 03.01.-30.04.2018 zaplatíte len za 6 nocí, ale zostať môžete až 7 nocí s raňajkami!

Obecne_lokalita

Aktivity v okolí: Turistika a cyklistika, kultúra a Unesco - Vlkolínec, múzeum liptovskej dediny v Pribyline, Keltské opevnenie Havránok, zábava a nočný život - Aquapark Tatralandia, Liptov Aréna, Happy End Jasná, Hurricane factory, lyžovanie - Jasná, Chopok, Malinô Brdo Ružomberok, Park SNOW Donovaly.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK