Evi, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Faliraki, 6.5.2018, All inclusive
Evi
LM
Termín:
6.5.2018 – 13.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59627584
od 345 € Konečná cena
700 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Poloha

Cca 1 km od centra strediska Faliraki s mnohými bary, obchody a tavernami. Cca 14 km od hlavného mesta Rhodos a 4 km od golfového areálu v Afandou.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, reštaurácie, bary, TV kútik. Vonku bazén s detskou časťou, terasa na opaľovanie s lehátkami a slnečníkmi zdarma, priestory pre opaľovanie. V blízkosti hotela minimarket.

Ubytovanie
DR: kúpeľňa / WC, telefón, individuálna klimatizácia, minichladnička, balkón alebo terasa. FR: pozri DR, 2 miestnosti oddelenej dverami.
Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

V centre letoviska veľké nočné vyžitie v podobe diskoték, barov a reštaurácií. Najväčší aquapark na ostrove (cca 3,5 km).

Pláž

Piesočná pláž cca 800 m. Ležadlá a slnečníky za poplatok.

Šport

Za poplatok: biliard, vodné športy na pláži, potápanie, požičovňa bicyklov, 18 jamkové golfové ihrisko v Afandou (cca 4 km od hotela).

Deti

Detský bazén, detské ihrisko, detská postieľka zdarma. Aquapark cca 3,5 km.

All inclusive
Raňajky formou bufetu (07.00-10.00 hod.) Obed formou ľahkého bufetu (12.30-14.00 hod.) Večere formou bufetu (18.30-21.00 hod.) Nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje miestnej výroby, víno a pivo (10.00-23.00 hod.), Ostatné alkoholické nápoje (14.00-23.00 hod.) Káva a čaj (14.00-23.00 hod.) L ehký snack - sendviče a zmrzlina (11.00-12.30 hod.), sušienky a zmrzlina (16.00-18.30 hod.)
Platobné karty

Hotel neakceptuje platobné karty.

Odkaz
Http://www.evihotel.gr/
Internet

Za poplatok: WiFi v lobby, internetový kútik.

Poznámka

Oficiálne trieda: B (***)

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Rodinná izba (FR): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 13 rokov
Informácie o lete
Odlet: 6. 5. 4:45
Návrat: 13. 5. 11:20
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK